Back

Архітектурний обігрів будинку: види і особливості

Заміський будинок вимагає особливого підходу в питаннях опалення. Тут важливо продумати не тільки внутрішнє опалення, але і зовнішнє: підігрів зливових водостоків, даху, відкритих парковок, а також елементів каналізації та водопостачання. Оптимальним варіантом у цьому випадку є кабельні електричні системи обігріву (КЕСО) і антикригові системи (АКС). Другі застосовуються для обігріву карнизів, проблемних ділянок дахів та зливостоків. Також їх використовують для пішохідних доріжок, сходів, ганку і відкритих терас.

Такі системи мають підвищений попит і вирішують ряд проблем, які виникають у господарів приватної власності в зимовий і демісезонний період. Зокрема, це пов’язано з обмерзанням відсотків. Уваги вимагають і комунікації, які необхідно захищати від промерзання. Проблеми можуть виникати з дренажем, каналізацією, системами водопостачання. Головна перевага – вони підходять для установки на етапі проекту або вже в готових будинках.

Архітектурний обігрів будинку: види і особливості
Схема розміщення нагрівального кабелю

У питаннях споживання електроенергії у кабельних електричних систем Grand Meyer немає конкурентів. Підібравши правильні нагрівачі і датчики, вдається істотно економити на рахунках за електроенергію. На вибір представлені багатофункціональні терморегулятори нового покоління. Ними можна керувати за допомогою Wi-Fi метеостанцій, які отримують інформацію з інтернету про погоду і можуть автоматично регулювати включення і виключення системи обігріву.

АКС покрівлі і зливових водостоків

Системи призначені для простих конструкцій, багаторівневих покрівель, відкритих веранд і мансард. Утворення води відбувається зокрема на мансардних і горищних перекриттях, рясна волога сприяє протіканню покрівлі, а також утворенню бурульок.

Підбором антикригових систем зобов’язані займатися фахівці. Адже, від етапу проектування залежить ряд експлуатаційних характеристик. Необхідно оцінити розміри зони, питому потужність і необхідну кількість тепла, яке повинно надходити на покрівлю.

Компанія Grand Meyer пропонує кілька видів саморегулюючих кабелів зі стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, різких перепадів температур і механічних навантажень. Обладнання слід підбирати, в залежності від особливостей покрівель та водостоків. В асортименті представлені кабелі з різною потужністю (16, 25 і 30 Вт) і типом терморегуляторів. Широким попитом користуються прості контролери з аналоговими датчиками температури і вологості. Вони підходять для заміських будинків і інших будівель.

Системи обігріву для зовнішніх майданчиків

Автоматичні системи дозволяють опалювати сходи, ганок, зовнішні майданчики, доріжки перед будинком. Система включається автоматично, в залежності від підвищення або зниження температури повітря. Процес монтажу доступний в пісок або в стяжку. Таким чином, кабелі не дають утворюватися на поверхні снігу і льоду.

Обладнання антикригових систем має працювати цілу зиму з моменту появи перших опадів і ознак ожеледиці. Забезпечувати рівень захисту будуть мікропроцесори автоматичного управління. Вони представлені в різних модифікаціях і підбираються залежно від індивідуальних умов.

У каталозі нашого інтернет-магазину є все необхідне, щоб забезпечити обігрів майданчиків будь-якої площі: від саморегулюючих кабелів і датчиків, до Wi-Fi метеостанції.

Виникли труднощі з установкою або розрахунком потрібної кількості кабелю? Наші фахівці не тільки безкоштовно проконсультують, а й допоможуть з установкою.

Системи обігріву трубопроводів водопостачання та каналізації

Комунікації також страждають від перепаду температур і промерзання. Дивлячись на те, що таке обладнання прокладається на рівні вище грунтових вод, при холодній зимі може відбуватися замерзання, що призведе до поломок і перебоїв в подачі тепла і води.

Не завжди є можливість відігріти трубопровід, тому в такому стані він може залишатися усю зиму. Контролювати обігрів комунікацій можна зі стабільними електричними системами. Обладнання підбирається в залежності від мети. Наприклад, датчик WSM-13 необхідний для виявлення наявності талої води. А датчик FSM-12 необхідний для відстеження опадів для метеостанції.

Висновок

Системи електричного кабельного обігріву Grand Meyer зарекомендували себе на ринку, як надійне високоякісне обладнання з високими технічними характеристиками. Вони підходять як для побутового сектору, так і для зовнішнього опалення промислових об’єктів і місць громадського користування. Більш детальну інформацію, а також відповіді на всі ваші запитання, ви можете отримати онлайн – при спілкуванні з менеджером, або за телефоном, вказаним на сайті.