Назад

Чи набагато зросте рахунок за електроенергію?

У цій статті ми б хотіли розповісти про ще один міф про теплу підлогу. Кажуть, що при укладанні теплої підлоги рахунки за електроенергію сильно зростуть. Так, вони зростуть, але чи настільки сильно? Давайте підрахуємо наскільки дорого вам обійдеться комфорт і затишок у вашій оселі.

Візьмемо середню потужність нагрівального мату 150 Вт/кв.м. Цю потужність необхідно помножити на площу, на якій укладена тепла підлога, наприклад, на 10 кв.м:

150 Вт/кв.м х 10 кв.м = 1,5 кВт

Зауважте, ми множимо не на площу кімнати, а саме на ту площу, де укладена тепла підлога. Тепер це необхідно помножити на час роботи:

15 кВт х 12 год. = 18 кВт

Чому на 12, а не на 24 години? Та тому, що тепла підлога не працює в режимі постійного нагрівання. Наприклад, за допомогою найпростішого механічного терморегулятора Grand Meyer MST-1, досягнувши виставленої вами температури тепла підлога відключається. І включається після того, як датчик температури сигналізує терморегулятору про те, що підлога охолола. Тому, в середньому, тепла підлога працює лише половину доби. Це виходить, приблизно 500 гривень на місяць і це при щоденному використанні теплої підлоги. А є такі моделі терморегуляторів, наприклад Grand Meyer HW500 і W330 Wi-Fi, які ще помітніше зменшують витрату електрики.

Про різні моделі терморегуляторів і їх переваги ми більш детально розповімо в нашій статті про терморегулятори.

І на завершення хотілося б відзначити, що на практиці тепла підлога ні у кого не працює цілий рік, а включається тільки з настанням холодів і зниженням температури в приміщенні до некомфортного рівня. Таким чином, в наших температурних широтах тепла підлога в квартирі працює не більше 6 місяців: з кінця жовтня по кінець березня і загальні витрати за свій комфорт не перевищать 3500 тисячі гривень.

Ну а якщо у вас залишилися додаткові питання, ви сміливо можете звернутися до нас і ми допоможемо розрахувати теплу підлогу у вашій квартирі. І ми гарантуємо, що вартість усього бюджету вас приємно здивує.

Бажаєте отримату консультацію нашого фахівця?