Back

Як захистити взимку футбольний стадіон і спортивні майданчики від негативного впливу опадів і морозу?

Тепер негода  ̶  це не привід відмовлятися від футболу або інших спортивних ігор.  Є рішення  ̶  кабельна система обігріву ґрунту.  Дозволить продовжити експлуатацію футбольних і спортивних майданчиків.  Проводити гри при несприятливих погодних умовах і продовжити ігровий сезон.

 Підігрів футбольного поля сприяє поліпшенню проростання трав’яного газону.  Також застосовується і для обігріву штучного покриття, що сприяє запобіганню криги, просушуванню футбольних майданчиків.  Таким чином забезпечуються комфортні та безпечні умови гри й тренувань навіть під час опадів.

Просте і зручне використання електричного підігріву не вимагає додаткового і механічного устаткування, щоб забезпечити правильну роботу системи.  Надійність експлуатації за будь-яких погодних умов.

Яким чином встановлюється і працює система?

Кабель укладається безпосередньо в ґрунт.  Обов’язково потрібно вирівняти газон і встановити дренажну систему.  Електричний кабель прокладається в землю на глибину близько 30 см самохідним кабелеукладачем, який розрізає ґрунт, тим самим виключаючи пошкодження трав’яного покриття.  Також одночасно можливі агрономічні заходи для поліпшення проростання трави.

Укладання кабелю здійснюється на відстані між сусідніми нитками десь 12  ̶  40 см. Для газонного покриття необхідна потужність від 60 до 120 Вт / м², для штучного від 140 до 190 м².  Від пори року і виду ґрунту залежить потужність кабельного обігріву.

Система працює автономно, за допомогою терморегулятора, який, попереджає перегрів ґрунту  ̶  відключенням кабелів, значно скорочуючи цим витрати на електроенергію.

За останні роки кабельний обігрів став необхідною умовою сертифікації футбольних полів.

Повну консультацію з даного питання ви можете отримати, зателефонувавши нам, менеджери компанії Grand Meyer дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати правильне рішення для обігріву стадіонів і спортивних майданчиків.